Spermie, orgány, vlasy, krv. Všetko sa dá predať!

Pridané: 30.01.2014 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Nemusíte patriť práve medzi mužov, ktorí sa živia najstarším remeslom na svete a napriek tomu vám vaše telo môže zarobiť zaujímavé peniaze. Možno máte niečo, čo iným chýba a za čo sú ochotní platiť. Priamo na drevo!

 

SpermieSpermie

Zistili sme, že na Slovensku je niekoľko miest, kde vám zaplatia za každý váš orgazmus 400 korún. A pritom sa nemusíte s nikým vyspať! Stačí zájsť do najbližšej spermobanky a spĺňať určité kritériá. Svoje semeno môžete speňažiť len v prípade ak máte od 18 do 35 rokov, vysokú školu a dobrý zdravotný stav. Darovanie je anonymné, diskrétne a jednoduché. Sestričky v spermobankách sú veľmi vzdelané ženy a preto vedia, že mužom stačí k orgazmu zrakový vnem. „Odberové miestnosti" preto zásobili inšpirujúcimi pornočasopismi. Ruku k dielu však nepriložia! Obslúžiť sa do odberného téglika musíte sami.

VÝHODA: Zaplatia vám za „TO", čo denne robíte zadarmo.
NEVÝHODA:
Po svete môže behať neobmedzený počet vašich potomkov.

 

Vašim telom si môžete zarobiť aj tisíce! Drahšie ako spermie sú vlasy. Krásne, zdravé, dlhé vlasy. Čím dlhšie, ťažšie a svetlejšie, tým drahšie! Gram 65 centimetrových blond vlasov vlasové štúdia vykupujú za takmer 30 korún. Ak je to pre vás dostatočná motivácia a vy ste rozhodnutý zbaviť sa svojho rockového imidžu, vaše vlasy môžete predať za štyri - päť tisíc! V profesionálnych salónoch vám nielen zaplatia, ale navyše vás zadarmo aj ostrihajú, prípadne váš nový účes zafarbia. Speňažte zmenu svojho imidžu! Pre parochniarov sa stanete opäť zaujímavý, až keď vám vlasy dorastú nad 25 centimetrov.

VÝHODA: Už nikdy nebudete platiť kaderníkovi, ale on vám.
NEVÝHODA: Vlasy rastú rýchlosťou približne 1 centimeter za mesiac.

 

Najvzácnejšou tekutinou je vraj krv. Na Slovensku však s krvou žiadny biznis nerozbehnete! Krv sa na Slovensku nepredáva ale daruje! Finančné výhody si môžete užívať až po opakovanom darovaní. Ako držitelia Jánskeho plakety napríklad nebudete musieť za noc strávenú v nemocnici platiť 1 euro. Euro vás asi z biedy nevytrhne, svojou krvou však môžete zachrániť životy iných. V susednom Rakúsku je už ale situácia trošku priaznivejšia a ako darca tam budete počuť šuchotanie bankoviek. Za odber krvnej plazmy vám naši južní susedia vyplatia 18 eur na ruku.

VÝHODA: Plazmu môžete darovať až 50 krát za rok, čo je ročný zárobok až 1.000 eur.
NEVÝHODA: Možno si budete pripadať vycicaný.

 

Máte až dve fungujúce obličky? Niekto ani jednu a s radosťou, za nemalý peniaz ju od vás kúpi! Tu už ale porušujete nielen kostolný poriadok ale aj zákony! Napríklad v Číne sa dá oblička predať od 30.000 do 100.000 dolárov. Na trhu je záujem aj o pečeň, srdce a ďalšie orgány. Ich cena je samozrejme vyššia. Peniaze si už ale predávajúci veľmi neužije. Kšeftuje sa nielen vo svete ale aj u nás doma. Istý muž zo stredného Slovenska sa verejne priznal, že mu kamarát predal ľadvinu za 15 tisíc. Zobral si pôžičku, absolvoval operáciu a je šťastný, že žije.

VÝHODA: Z výhody sa skôr ako vy bude tešiť kupujúci.
NEVÝHODA: Obchodovanie s ľudskými orgánmi je trestné!

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre