Sex s ex

Pridané: 12.12.2009 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Zavrite oči a predstavte si svoj najlepší sex! Stále myslíte na svojho/svoju ex? A to aj napriek tomu, že vašou posteľou prešlo už niekoľko ďalších adeptov? Ak nemôžete naraziť na niekoho, kto by vám v milovaní vyhovoval rovnako, je na čase pomôcť náhode a užiť si sex s ex! Ešte pred tým si ale uvedomte, že sa zahrávate s ohňom na poriadne tenkom lade!

 

exex

Sex s ex môže byť za istých okolností skutočne lepší, ako milovanie s neznámym, prípadne novým partnerom. Svojho bývalého totiž dobre poznáte a on dobre pozná vás. Navzájom viete, čím dostanete toho druhého do varu. Nemusíte pred sebou nič hrať alebo sa pretvarovať. Sex po rozchode môže byť dokonca ešte lepší ako počas vzťahu! Obaja sa totiž cítite slobodní, neriešite veci, ktoré ste riešili a tak si môžete užívať len to, kvôli čomu ste opäť spolu vliezli do postele.


Mali by ste si uvedomiť, že ide len o sex! Nikto vás nebude pozývať na romantické večere, do kina alebo na prechádzky. Toto robia len ľudia, ktorí sa milujú a vám predsa ide len o sex s človekom, ktorého dobre poznáte! Pokojne preto svojho ex pozvite k sebe o desiatej večer - bude mu jasné, že pôjdete rovno na vec. V žiadnom prípade sa nevŕtajte v minulosti. Ak si myslíte, že sexom môžete svojho expartnera/expartnerku opäť získať, nepúšťajte sa do vopred prehranej bitky!
Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí stoja pred rozhodnutím, či vstúpia dvakrát do tej istej rieky, prečítajte si názory ľudí, ktorí to už urobili:


Rišo: „Mal som frajerku ale neklapalo nám to, tak sme sa rozišli. Keďže sme ale obaja dlhšiu dobu nikoho nemali, tak sme sa občas kvôli sexu stretli. To bolo ale všetko! Určite som od toho neočakával, že by sme spolu opäť začali chodiť."


Magda: „S mojím bývalým priateľom som sa pár krát vyspala asi 5 mesiacov po našom rozchode. Bolo to vážne skvele. Fungovali sme takto tri mesiace, až do chvíle, keď sme si v rovnakom čase obaja našli nových partnerov. Odvtedy sme sa už viac nestretli."


Timo: „Nevidím na tom nič zlé. Telu sa predsa veľmi zle vysvetľuje, že ho už ten druhý nemôže priťahovať! S mojou exkou sa strašne sexuálne priťahujeme, aj keď obaja vieme, že vzťah fungovať nikdy nebude. Nemusím sa nikomu spovedať, je to nezáväzné a to je na tom to najlákavejšie. Medzi nami je však dohoda, že len čo sa začne pre jedného z nás nový citový vzťah, nebudeme nasadzovať parôžky tým, čo sú v tom nevinne."

 

Sexom s bývalým/bývalou sa toho môže aj veľa pokaziť! Môžu sa otvoriť staré zahojené rany, preplakané noci, či bolestivé spomienky. Pri milovaní s bývalým partnerom či partnerkou držte svoje city na uzde. Takýto sex by sa vám totiž mohol vymknúť z rúk! Po nespútanej vášni môže prísť veľká emocionálna bolesť. Dávate si preto na svoje ale aj jeho/jej city veľký pozor. Ide vám predsa len o sex!


Edo: „Ak chcete trpieť, pokojne sa so svojim bývalým alebo bývalou vyspite! Pripravte sa však na to, že chvíľková slasť sa neskôr premení na pocit lacnoty a menejcennosti. Vybavia sa vám spomienky, nastúpi ľútosť a vy sa opäť dostanete tam, kde ste boli tesne po rozchode!"


Kaja: „Od milovania s bývalým nečakajte nič prevratného, pretože sa tým väčšinou fakt nič nezmení. V mojom prípade to môj ex bral ako príjemné spestrenie a ja som si od toho sľubovala viac ako len sex. To ako som trpela vám radšej ani nebudem spomínať."

 

Nedávno zrealizovaný prieskum vo Veľkej Británií na tému „sex s ex" priniesol zaujímavý výsledok. Každý piaty Angličan považuje milovanie s bývalým či bývalou za niečo bežné, čo sa nedá vnímať ako neveru! Realita je však úplne odlišná. Sex s ex patrí do „kategórie" neodpustiteľných nevier. Ak sa takáto nevera prevalí, dokáže ju odpustiť len veľmi málo ľudí.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre