Luxus pre všetky

Pridané: 06.02.2014 | Autor: Mika | Pridal: Medo

To, z čoho sme boli hotové pred pár rokmi, nás už dnes veľmi neberie. Máme za sebou éru natural kozmetiky, potom sme kupovali všetko v čom bolo aloe vera a za nami sú aj časy, kedy sme museli mať aspoň jeden krém s koenzýmom Q 10.

 

Luxus purLuxus pur

Nuda, nuda, samá nuda! Kozmetickým spoločnostiam viac ako na našej kráse záleží na vysokých ziskoch a preto stále vymýšľajú niečo nové. Najnovšie začali do svojej kozmetiky pridávať zlato, perly a diamanty! A viete čo je super? Že to fakt funguje! Je síce pravda, že objavili len to, čo sa vedelo už pred tisíckami rokov , ale koho to teraz trápi? Hlavne že to opäť vytiahli na svetlo božie.

 

To, že zlato pristane nielen nášmu dekoltu a rukám ale aj pokožke na tvári, bolo známe už v starovekom Egypte a Indii. Okrem toho vtedy verili, že zlato zaručuje nesmrteľnosť a má liečivú moc. Takže niekto si asi prečítal staré indické rozprávky , v spojení krémov so zlatom zacítil dobrý biznis a ponúkol nám luxus aký tu ešte nebol! Jasné, že sme hneď zareagovali! Každá musí mať krém s nanočiastočkami tohto najvzácnejšieho kovu. Okrem toho, že je to luxusné, je to aj účinné. Zlatu sa pripisujú omladzujúce účinky, pôsobí antioxidačne a podporuje imunitu kože. Na to sa veru oplatí začať šetriť. Nie len zlato v krémoch nám urobí radosť. Vyšším levelom sú diamanty a iné drahé kamene. Tie sa v kozmetike používali ešte v 17. storočí. Takmer štyri storočia sme museli žiť bez týchto zázračných krémov a dnes ich môžeme opäť používať ! Diamant ma jednu úžasnú vlastnos 357; - dokáže zosilniť efekt iných zložiek a navyše vašu tvár vyčistí, spevní a ešte aj omladí. A po tom predsa všetky túžime. Najtvrdší drahokam na svete sa používa aj na výrobu zázračných tinktúr. Diamant sedem dní máčajú v roztoku a pomocou vibrácií a slnečných lúčov tak jeho vlastnosti prenikajú do emulzie. Na váš vkus príliš veľká alchýmia? To nič, hlavne že to funguje!

 

Ešte viac zázrakov zaručuje kozmetika z perál. Pred tisíckami rokov používali ženy perlový prášok na zosvetlenie pleti. Dnes sa takýmto krémom asi natiera alabastrovo biela Nicole Kidmanová. Perly toho dokážu viac. Odstraňujú pigmentové škvrny, regenerujú a hydratujú. Pokiaľ ste sa pevne rozhodli, že toto musíte mať, blahoželám k dobrému predsavzatiu a pridávam zdrvujúcu informáciu : dajte svoj náhrdelník z riečnych perál späť do šperkovnice. Na prášok sa melú len perly, ktoré pochádzajú zo vzácnych ustríc Sanakalu. Tie sa pestujú v Spojených štátoch amerických v špeciálne mäkkej vode a do veľkosti troch milimetrov dorastú až za päť rokov.

 

Jedinou nevýhodou „diamantovej" kozmetiky je jej vysoká cena. Nech vám ani nenapadne hynúť nenaplnenou túžbou po luxusnej kozmezike. Môžete ju mať aj s chabým rozpočtom! Mám pre vás lacnejšie riešenie. Múdre knihy tvrdia, že vzácne kovy a kamene prenášajú do prostredia, v ktorom sa nachádzajú svoje vlastnosti. Takže skúste svoj zlatý zásnubný prsteň s diamantovým očkom ponoriť do obyčajného stokorunového krému. Podľa tejto nepriestrelnej logiky by to malo fungovať jedna radosť. Už to treba len vyskúšať!

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre