Calvin Klein okrídlil Bratislavu

Pridané: 30.10.2009 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Posledný októbrový štvrtok 29.10.2009 priniesol so sebou nielen módny, ale i estetický zážitok. Na svoje si prišli aj tí najnáročnejší. V historickej Moyzesovej sieni v hlavnom meste SR sa uskutočnila, prvýkrát na Slovensku, exkluzívna charitatívno-módna prehliadka Calvin Klein Jeans, ktorej vizuál nesie tvár hviezdy a celosvetovej tváre značky Calvin Klein Jeans na rok 2009 - Evy Mendes.

 

calvin-klein-TV.jpgcalvin-klein-TV.jpg

Dokonalým spojením bolo počas večera aj doplnenie modelov diamantovými šperkami od spoločnosti DIC - diamonds international corporation. Ak si myslíte, že to bola len ďalšia zo snobských akcií, ste na veľkom omyle. V rámci módnej prehliadky sa oficiálne odovzdali potrebné prístroje pre 1. a jedinú kliniku svojho druhu na Slovensku, kliniku pneumológie a ftizeológie v bratislavskom Ružinove. Celým podujatím nás sprevádzala neskutočne šarmantná a sexi moderátorka Slovenskej televízie, slečna Andrea Chabroňová. V sále sme okrem klasicky vyformovaných modeliek spoznali aj niekoľko známych tvárí. Aktuálnu kolekciu cK Jeans prišli obdivovať aj populárne osoby. Či už z televíznej obrazovky, Parlamentu, alebo z najväčších spoločensko-politických škandálov v histórii Slovenska. V dobrej nálade sa predviedli Jarmila Hargašová s dcérou Vanessou, Štefan Skrúcaný, Vlado Voštinár, Ján Cuper, či Ivan Lexa. O momenty prekvapenia nebola núdza. Predovšetkým vďaka kvalitnej spodnej bielizni od svetoznámeho módneho návrhára maďarského pôvodu.

 


Spodná bielizeň s krídlamiPrúžky sú sexiÚplne najkrajšia chôdza

 

TU NÁJDETE VŠETKY VIDEÁ Z PREHLIADKY CK JEANS

VO FORME METOO PLAYLISTU - klik semŠkoda tých čiernych krídelČierna je pocitAj diváčky sa baviliPrítomné dámy si prišli tiež na svojeHlavným zmyslom podujatia bola charita


Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre