PET SHOP BOYS si v Bratislave MÔŽETE aj odfotiť!

Pridané: 19.11.2009 | Autor: HoMEProduction | Pridal: chris

Dvojica Neil Tennant, Chris Lowe dorazí na Slovensko už v posledný novembrový deň. 1.decembra o 19:00hod sľubujú v NTC Sibamac Aréne fantastickú show, na ktorej si dávajú záležať aj precízne pripravenými požiadavkami na 14-tich stranách, ktoré ku svojmu koncertnému životu nevyhnutne potrebujú!

 

 

Pet Shop BoysPet Shop Boys

Po veľkom úspechu Pandemonium Tour na americkom kontinente, ktorý sa odrazil aj minulotýždňovým 1.miestom skladby "Did you see me coming?" v rešpektovanej americkej Billboard Dance Chart oddychovali Pet Shop Boys krátko doma v Londýne a naberali sily na ďalšiu časť ich turné.

 

VIDEOKLIPY PET SHOP BOYS NÁJDEŠ TU

 

Popritom pridávali svoje požiadavky na organizátorov koncertu a tak je už teraz isté, že Pet Shop Boys v žiadnej bratislavskej reštaurácii jesť neuvidíte, variť si chcú totiž sami a priamo na mieste show! Miroslav Tomaškovič z usporiadateľskej agentúry: "Je to tak, netušíme čo budú jesť! Čo sa týka ich stravovania vezú si totiž doslova 3 vlastné elektrické sporáky, od nás chcú len 3 veľkoobjemové chladničky, zariadenú kuchyňu a anglicky hovoriaceho človeka s rozhľadom v gastronómii, ktorý pôjde po ich príchode s kuchárom na nákup čerstvých surovín...A presne 100kg ľadu v kockách z pitnej vody..."

Keďže si svoje kostýmy Pet Shop Boys denne perú, musia im organizátori zabezpečiť služby najlepšej čistiarne v meste. Okrem toho požadujú 80 uterákov do šatní a 24 čisto čiernych uterákov priamo na pódium. Ich takmer 30 členná zostava dorazí do Bratislavy z chorvátskeho Záhrebu deň pred koncertom na dvoch luxusných spacích autobusoch a štyroch kamiónoch, na svoju prepravu v mieste koncertu požadujú Mercedes S Class.

Už vopred upozornili organizátorov na prísny zákaz pre ochranku a pomocníkov pri show, ktorí si nesmú pýtať žiadne autogramy, alebo suveníry od slávneho dua, v opačnom prípade dostanú okamžitú výpoveď!

Naopak nestáva sa často, aby kapela uviedla v technických podmienkach, že návštevníci koncertu si môžu priniesť malé kompaktné fotoaparáty a mobily s fotoaparátom, okrem profi foto a video techniky, ktorá je povolená iba akreditovaným novinárom.

Pet Shop Boys sľubujú takmer dvojhodinovú show, akú ešte Bratislava nezažila! Obrovské projekcie ponúknu vizuálne umenie a do detailov prepracovaný pestrofarebný zážitok z tých najväčších hitov dvojice Pet Shop Boys. Zaznejú takmer všetky, veď nie nadarmo sú označovaní za „fabriku na hity", stačí spomenúť skladby ako West End Girls, It´s A Sin, Always On My Mind, Suburbia, Domino Dancing, Being Boring alebo Go West.

Neil a Chris však nemajú v rámci svojho turné problém ani s prezentovaním
skladieb iných skupín a tak pred vrcholom večera príde aj na Viva La Vida od Coldplay...

 

 

Skalní fanúšikovia by sa mali vzhľadom na limity NTC Sibamac Arény poponáhľať - vstupenky v cenách od 35€ sú v predpredaji v sieti Ticketportal!

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre